Na Wspólnej | sezon 22 odc. 3822

serial obyczajowy Polska 2024  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Ilona czeka na Maksa, który ma odwiedzić syna. Igor idzie do pubu, w którym ostatnio był z Kamilem. Cieszy go widok barmanki, która wpadła mu w oko. Nagle pojawia się inspekcja pracy z kontrolą.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Basi, Weroniki i Romana oraz ich rodzin. Każdy z nich próbuje uporać się z codziennymi problemami. Wszyscy mogą jednak liczyć na pomoc bliskich. Monika Cieślikowa kontynuuje swój romans z Brunonem Krawczykiem. Małżeństwo Joanny Berg i Bogdana przechodzi kryzys. Żadne z nich nie chce zmieniać swojego miejsca zamieszkania. Łucja Agier musi poradzić sobie z obecnością swojej matki w szpitalu, w którym pracuje. Z kolei Iga Przybysz zajmuje się tajemniczą sprawą zabójstwa, podczas gdy jej życie uczuciowe zaczyna rozkwitać.

W tym odcinku

Ilona czeka na Maksa, który ma odwiedzić syna w jego urodziny. Tymczasem jedzie z Michałem na rozmowę z prezesem dużej firmy developerskiej. Spotkanie zostaje jednak odwołane, a zdenerwowana kobieta oskarża sekretarkę o zaniedbanie i zwalnia ją. Okazuje się też, że Maks wylądował w szpitalu. Igor idzie do pubu, w którym ostatnio był z Kamilem. Cieszy go widok Ani - barmanki, która wpadła mu w oko. Niespodziewanie, do lokalu wchodzi inspekcja pracy z kontrolą. Przestraszona kobieta chowa się za Igorem, ponieważ jest zatrudniona na czarno. Muszko oznajmia Ziębom, że bojkotuje otwarcie lokalu z kebabem. Maria chce jednak poznać konkurencję. Okazuje się, że właścicielką jest kobieta, która odwiedzała jej bar przez ostatnie dni. Oburzona Ziębowa zarzuca jej szpiegostwo. Tymczasem Mania miło spędza czas z Adamem - synem właścicieli kebabu.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...