Leśniczówka (897)

telenowela Polska 2024  od 12 lat

W skrócie

Dorota tłumaczy się Magdzie z wpadki z lekami, przyznając, że doszło do niej przez stresującą sytuacją osobistą i konieczność ukrywania się przed byłym mężem. Tomek pożycza Jackowi pieniądze na kurs.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Katarzyna (Jolanta Fraszyńska) walczy o swoje szczęście u boku Konrada (Sambor Czarnota) i próbuje wieść normalne życie w tytułowej wsi Leśniczówka. Nie jest to jednak łatwe, gdyż wciąż piętrzą się przed nią kolejne problemy. Trudne chwile przechodzi też związek Magdy i Jacka.

W tym odcinku

Dorota tłumaczy się Magdzie z wpadki z lekami, przyznając, że doszło do niej przez stresującą sytuacją osobistą i konieczność ukrywania się przed byłym mężem. Tomek pożycza Jackowi pieniądze na kurs. Kacper namawia Zuzię do buntu przeciwko Kasi. Majewska, zamiast wykazać skruchę po tym, jak ostatnio przesadziła z alkoholem, stara się przekonać mamę, że nic się nie stało i nie chce słuchać umoralniających kazań. Tymczasem Wiesiek i Ewelina znajdują w lesie zakrwawione pióra papug. Są wściekli na osobę, która chce złapać ptaki, raniąc je. Konrad postanawia podjąć zdecydowane działania. Aniela od kilkunastu dni boryka się z dolegliwościami żołądkowymi, ale nie chce iść do lekarza. Małgosia w tajemnicy umawia ciotkę na wizytę domową, na którą ma przyjść doktor Kowalska.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...