Na Wspólnej | sezon 22 odc. 3821

serial obyczajowy Polska 2024  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Gosia cieszy się, że ojciec Krisa wycofał oskarżenie. Wraca do pracy dzięki uczniom, którzy napisali list do kuratorium. Halina oznajmia, że nie jest w stanie prowadzić restauracji.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Basi, Weroniki i Romana oraz ich rodzin. Każdy z nich próbuje uporać się z codziennymi problemami. Wszyscy mogą jednak liczyć na pomoc bliskich. Monika Cieślikowa kontynuuje swój romans z Brunonem Krawczykiem. Małżeństwo Joanny Berg i Bogdana przechodzi kryzys. Żadne z nich nie chce zmieniać swojego miejsca zamieszkania. Łucja Agier musi poradzić sobie z obecnością swojej matki w szpitalu, w którym pracuje. Z kolei Iga Przybysz zajmuje się tajemniczą sprawą zabójstwa, podczas gdy jej życie uczuciowe zaczyna rozkwitać.

W tym odcinku

Gosia jest wniebowzięta, że ojciec Krisa wycofał oskarżenie. Danka uświadamia córce, że wraca do pracy dzięki uczniom, którzy napisali list do kuratorium. Gdy nauczycielka wchodzi na lekcję, młodzież bardzo ją zaskakuje. Po południu Zimińscy wracają z Dębkową z pogrzebu Stefana. Halina oznajmia im, że nie jest w stanie prowadzić dalej restauracji. Tymczasem Bogdan zamiast nowego szefa, zastaje przed biurem kobietę, która przedstawia się jako jego asystentka. Robi ona duże wrażenie na Antku. Berg bezskutecznie próbuje skontaktować się z Urbańskim. Niebawem jednak szef dzwoni do asystentki. Rozmawiają dość poufale. Nowak słyszy od córki, że powinien wyjść do ludzi. Igor domyśla się, że Julka chce sama posiedzieć w domu. Niespodziewanie spotkanie proponuje mu Kamil. Przyjaciele idą do pubu, gdzie Nowakowi wpada w oko barmanka.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...