CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 6 (24-ost.)

(CSI: Crime Scene Investigation 6: Way to Go)

serial kryminalny Kanada/​USA 2006  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Grissom i spółka rozpracowują dwie sprawy - ofiary pozbawionej głowy oraz przypadek mężczyzny, który niespodziewanie zmarł w efekcie 'imprezowania'...

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Amerykańska stolica hazardu, Las Vegas, od zawsze przyciąga tych, którzy są spragnieni szybkiego zysku. Wśród nich pojawiają się również przestępcy, wierzący w swoją bezkarność. Przeciwko takim ludziom działa elitarna grupa detektywów, której przewodzi Gil Grissom (William Petersen). Prowadząc dochodzenia, śledczy stosują oni nie tylko drobiazgową analizę okoliczności przestępstw, ale również nowoczesny sprzęt i nowatorskie technologie. Dzięki tym środkom potrafią bezbłędnie typować podejrzanych i są skuteczni w działaniu. W części szóstej serialu Gil Grissom musi uporać się z niesłuszną karą. Jego grupa jest także zagrożona rozpadem.

W tym odcinku

Grissom i jego ludzie pracują bez pomocy Brassa, który przechodzi poważną operację. Kryminolodzy prowadzą dwie sprawy - morderstwo ofiary pozbawionej głowy, fanatyka amerykańskiej wojny secesyjnej, oraz przypadek mężczyzny, którego intensywne imprezowanie zakończyło się tragicznie. Pierwsza sprawa prowadzi Grissoma w okolice torów kolejowych, gdzie znaleziono ciało pozbawione głowy. Ofiarą okazuję się Caleb Carson, którego po raz ostatni widziano żywego jak przygotowywał się do walki z żołnierzem reprezentującym Unię, stronę konfliktu w wojnie secesyjnej. Nad drugą sprawą pracują Catherine i Warrick. Badają miejsce zbrodni, pokój hotelowy, w którym znaleziono Manny'ego Ruperta. Mężczyzna przedawkował śmiertelną mieszankę kokainy, viagry i innych specyfików.

Występują

Twórcy

Ładuję...