Kobra - oddział specjalny 18 (16)

(Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei: Einsame Entscheidung)

serial sensacyjny Niemcy 2013  dla dorosłych
zdjęcie

W skrócie

Ben i Semir poszukują przemytnika narkotyków. Wspierają ich służby celne. Ben poznaje urzędniczkę Ninę. Tymczasem ktoś informuje przestępcę o wszystkich planowanych zasadzkach.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Semir i jego partner Ben patrolują autostradę wiodącą ze wschodu na zachód Europy. W swojej pracy spotykają przemytników, handlarzy narkotyków i wielu innych groźnych przestępców. Funkcjonariusze muszą dokonywać szaleńczych pościgów, strzegąc porządku na niemieckich szlakach komunikacyjnych. Nieustępliwa przełożona, Anna Engelhardt, pozwala podwładnym na łamanie obowiązujących przepisów. Wszystko po to, aby z powodzeniem chwytać bandytów. Policjanci często podejmują współpracę z Dieterem i Horstem.

W tym odcinku

Ben i Semir ruszają na poszukiwania przemytnika narkotyków, Van Bergena. Funkcjonariuszy wspierają służby celne. Przy tej okazji Ben poznaje urzędniczkę Ninę, z którą snuje plany na przyszłość. Wkrótce wychodzi na jaw, że ktoś informuje przestępcę o wszystkich planowanych zasadzkach. Semir ustala, że źródłem przecieku jest Martin Flessing - szef Niny. Kobietę łączą z nim niemal ojcowskie relacje. Manipulowana Nina zapewnia zdrajcy fałszywe alibi. Ben nie wie, komu ma zaufać. Śledczym w końcu udaje się przechytrzyć Van Bergena. Ich przyjaźń zostaje jednak wystawiona na ciężką próbę.

Występują

Twórcy

Ładuję...