Na dobre i na złe | odc. 921: Młyny sprawiedliwości

serial obyczajowy Polska 2024  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Podczas obserwacji podejrzanej kliniki Igę przyłapuje współpracujący z placówką Markiewicz. Właścicielką firmy okazuje się Sara. Do doktor Kaczorowskiej docierają też wyniki badań składu suplementów.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy lekarzy ze szpitala w Leśnej Górze, którzy walczą o zdrowie i życie swoich pacjentów, podejmując trudne decyzje. Prywatnie mierzą się z licznymi wyzwaniami, przeżywając sukcesy i porażki.

W tym odcinku

Podczas obserwacji podejrzanej kliniki Igę przyłapuje współpracujący z placówką Markiewicz. Właścicielką firmy okazuje się Sara. Do doktor Kaczorowskiej docierają też wyniki badań składu suplementów, które produkuje profesor. Z kolei prokurator Grec wszczyna śledztwo w sprawie śmierci pacjentki doktor Murawskiej. Markiewicz czuje się coraz bardziej osaczony. Wkrótce kolejna pacjentka oskarża personel kliniki o oszustwo. Gdy udaje się po pomoc do szpitala w Leśnej Górze, trafia na Igę. Falkowicz uważa, że będący po przejściach Michał nie wrócił jeszcze w pełni do zdrowia. Nie wyraża zgody na to, by Wilczewski samodzielnie operował, co wzbudza ostry sprzeciw chirurga.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...