Obsesja Eve (6)

(Killing Eve: Take Me to the Hole!)

serial sensacyjny Wielka Brytania/​USA 2018

W skrócie

Eve i Carolyn udają się do Moskwy, gdzie została zatrzymana pewna płatna zabójczyni. Chcą porozmawiać z aresztowaną. W tym czasie Villanelle udaje się przedostać na teren rosyjskiego więzienia.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Eve Polastri (Sandra Oh), agentka MI5, jest znudzona pracą biurową. Pewnego dnia dostaje zadanie, które może odmienić jej los. Musi wyśledzić Villanelle (Jodie Comer) - psychopatyczną i pozbawioną emocji zabójczynię. Obie kobiety zaczynają niebezpieczną grę. Historia została oparta na powieści Luke'a Jenningsa. Reżyserem ośmioodcinkowego serialu jest Jon Easta (serial "Downton Abbey"), a za scenariusz odpowiada wyróżniona nagrodą BAFTA Phoebe Waller-Bridge ("Fleabag"). W role głównych bohaterek wcielają się zdobywczyni Złotego Globu Sandra Oh (serial "Chirurdzy") oraz Jodie Comer (serial "Doktor Foster").

W tym odcinku

Eve i Carolyn udają się do Moskwy, gdzie została zatrzymana pewna płatna zabójczyni. Chcą porozmawiać z aresztowaną. Liczą na to, że jej zeznania doprowadzą agentów do rozpracowywanej organizacji. W tym czasie Villanelle udaje się przedostać na teren rosyjskiego więzienia. To pełne nieobliczalnych ludzi miejsce, gdzie nawet ona nie jest bezpieczna.

Nagrody

Złoty Glob - aktorka w serialu dramatycznym

Występują

Twórcy

Ładuję...