Na sygnale: Oszustwa małe i duże (573)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2023  od 12 lat

W skrócie

Karolina, Piotr i Benio znów pracują razem. Ich pierwszą pacjentką jest 9-latka mająca problemy z oddychaniem. Przyczyną jest stres, który dziewczynka odczuwa po śmierci jednej z koleżanek.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kulisy pracy ratowników. W każdym odcinku lekarze i sanitariusze interweniują w nagłych przypadkach. Muszą działać pod presją czasu i podejmować decyzje, od których często zależy ludzkie życie. Widzowie mogą śledzić zarówno zawodowe, jak i prywatne perypetie medyków m.in. Aleksa, Birtney czy Benia.

W tym odcinku

Karolina, Piotr i Benio znowu pracują razem. Ich pierwszą pacjentką jest dziewięciolatka, która ma problemy z oddychaniem. Przyczyną jest stres, który dziewczynka odczuwa po śmierci jednej z koleżanek. Martyna, Julka i Alek zajmują się podczas dyżuru kobietą, która twierdzi, że się poślizgnęła, upadła i boleśnie uderzyła w brzuch. Strzelecka dodatkowo martwi się o męża. Postanawia odbyć z Piotrem szczerą rozmowę. Klis wciąż robi wszystko, by odstraszyć dawnego przyjaciela Britney, Sławka. Wmawia mu, że dziewczyna przechodzi kryzys i wymaga terapii, po czym sam umawia się z nią do kina.

Występują

Zobacz także

Ładuję...