Bracia (9)

serial obyczajowy Polska 2023  od 12 lat

W skrócie

Piotr wyprowadza się do matki. Kryzysowa sytuacja zbliża go do Adama. Niebawem wszyscy bracia spotykają się na jachcie ojca. Odreagowują stres alkoholem, prowadząc szczere rozmowy do rana.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie rodzeństwa, które musi radzić sobie ze skutkami własnych wyborów. Piotr (Piotr Stramowski) to najstarszy z braci - architekt, biznesmen i perfekcjonista, żyjący w świecie stereotypów na temat mężczyzn. Alek (Mateusz Kościukiewicz), z zawodu psycholog, pracuje jako terapeuta. Stara się sprostać wymaganiom związanym z byciem dobrym mężem i ojcem, choć nie uporał się z własnymi demonami. Wojtek (Damian Kret) jest kucharzem. Ma głowę pełną marzeń i serce na dłoni. Jest otwarty na innych i głodny miłości. Najmłodszy z rodzeństwa ma na imię Adam (Nikodem Rozbicki). To pupilek mamy (Katarzyna Gniewkowska), ekscentryczny muzyk i uroczy uwodziciel, któremu żadna kobieta nie potrafi się oprzeć. Każdy z nich zmaga się z problemami uczuciowymi i podejmuje czasami mocno nieoczywiste decyzje. Życie całej czwórki zmienia się, gdy nagle umiera ich ojciec, Jerzy (Jan Frycz). "Bracia" to polska wersja greckiego serialu "Tesseries", który był kręcony w latach 2009-2010.

W tym odcinku

Piotr dowiaduje się, że Zosia jest jedną z aktywistek sprzeciwiających się realizacji projektu osiedla stworzonego przez jego firmę. Dziewczyna nie chce z nim rozmawiać. Mężczyzna, rozczarowany małżeństwem i zmuszony przez Tadeusza do trzymania się z daleka od budowy, wyprowadza się do matki. Trudna sytuacja zbliża go do Adama. Niebawem wszyscy bracia spotykają się na jachcie ojca. Odreagowują stres alkoholem, prowadząc szczere rozmowy do rana. Małgorzata poszukuje nowej drogi w życiu. Przypadkiem dowiaduje się o kursie malarskim. Wzbudza zainteresowanie wykładowcy.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...