Na sygnale: Zosia samosia (572)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2023  od 12 lat

W skrócie

Karolina i Piotr z powodu zagrożenia wąglikiem są objęci kwarantanną. Zespół Wiktora zajmuje się pacjentką, która po zabiegu wykonanym w domowym salonie kosmetycznym ma problemy z oddychaniem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kulisy pracy ratowników. W każdym odcinku lekarze i sanitariusze interweniują w nagłych przypadkach. Muszą działać pod presją czasu i podejmować decyzje, od których często zależy ludzkie życie. Widzowie mogą śledzić zarówno zawodowe, jak i prywatne perypetie medyków m.in. Aleksa, Birtney czy Benia.

W tym odcinku

Karolina i Piotr z powodu zagrożenia wąglikiem przebywają w domu na kwarantannie. Wkrótce ratowniczka zauważa u siebie niepojące objawy. Strzelecki stara się pocieszyć przyjaciółkę, ale sytuacja robi się coraz bardziej niebezpieczna. Zespół Wiktora zajmuje się pacjentką, która po zabiegu wykonanym w domowym salonie kosmetycznym ma problemy z oddychaniem. Britney i Alek pomagają mężczyźnie z cukrzycą, który, skonfliktowany z żoną, żyje w ciągłym stresie i właśnie zasłabł. Po zakończeniu pracy Julka ponownie spotyka się ze Sławkiem. Nie ma pojęcia, że Klis wciąż stara się zastraszyć rywala. Jest gotów nawet skłamać, by dopiąć swego.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...