Policjantki i Policjanci (1159)

serial obyczajowy Polska 2024  od 12 lat

W skrócie

Do dyżurnego dzwoni kilkuletni chłopiec, który zauważył u sąsiadów pożar. Na miejscu funkcjonariusze wyważają drzwi. Dzięki szybkiej interwencji Marek i Natalia ratują życie kobiety.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Mikołaj Białach, wspierany przez kolegów, zmierzy się w pojedynku z wyjątkowo groźnym i przebiegłym przestępcą, a prywatnie będzie walczył z przeciwnościami w relacji z Idą. W niebezpieczeństwie znajdzie się Góral i jego ukochana Tamara, a związek Natalii oraz Marka czekają chwile próby. Zagrożona będzie również Lena, którą po akcji z Zapałą, będzie chronił Szulc, nieświadomy, że to tylko część problemów, z jakimi boryka się jego żona. Emilka, po przejściach z Krzyśkiem, postanowi żyć dalej, nie oglądając się za siebie. W komendzie pojawią się także nowi funkcjonariusze i kolejne służbowe wyzwania.

W tym odcinku

W komendzie trwa mały remont, który dezorganizuje pracę załogi. Do dyżurnego dzwoni kilkuletni chłopiec, który zauważył u sąsiadów pożar. Na miejscu funkcjonariusze wyważają drzwi. Dzięki szybkiej interwencji Marek i Natalia ratują życie kobiety. Okazuje się, że ofiara nie zatruła się dymem, tylko została zaatakowana nożem. Podejrzenie pada na jej męża, z którym jest w trakcie rozwodu. Patrol próbuje go namierzyć. W końcu udaję się go przechwycić w autokarze jadącym do Niemiec. Mężczyzna do niczego się nie przyznaje, ale zwraca uwagę stróżów prawa na jednego z sąsiadów. Igor, syn Marka, odwiedza w szpitalu swoją koleżankę Maję. Okazuje się, że dziewczynka jest bardzo chora.

Występują

Zobacz także

Ładuję...