Na sygnale: Corrida po polsku (571)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2023  od 12 lat

W skrócie

Pomocy medycznej potrzebuje młody bokser, który w klubie sportowym zasłał po wyjściu z sauny. Karolina i Piotr podejmują się interwencji na wsi. Aktywista ekologiczny został stratowany przez krowy.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kulisy pracy ratowników. W każdym odcinku lekarze i sanitariusze interweniują w nagłych przypadkach. Muszą działać pod presją czasu i podejmować decyzje, od których często zależy ludzkie życie. Widzowie mogą śledzić zarówno zawodowe, jak i prywatne perypetie medyków m.in. Aleksa, Birtney czy Benia.

W tym odcinku

Wynajęty przez Artura reżyser ma przygotować dokument o pracy ratowników i nakręcić reklamę wymyślonego przez lekarza urządzenia na chrapanie. Góra sam decyduje się w niej wystąpić. Podczas dyżuru ekipa Artura jedzie do klubu sportowego, w którym po wyjściu z sauny zasłabł młody bokser. Karolina i Piotr podejmują się interwencji na wsi. Aktywista ekologiczny włamał się tam do obory i został stratowany przez krowy. Przy pobieraniu próbki krwi ratowniczka rani się igłą w rękę. Po kilku godzinach badania wykazują, że pacjent był zarażony wąglikiem. Wszyscy, którzy mieli z nim kontakt, muszą zostać poddani kwarantannie.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...