Morderstwa w Midsomer 12 (9)

(Midsomer Murders: Small Mercies)

serial kryminalny Wielka Brytania 2009  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Dochodzi do morderstwa. Ofiarą jest Richard Tanner; został związany i zasztyletowany. Barnaby i Jones podejrzewają, że zabójcą mogła być osoba niepoczytalna...

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejny sezon serialu, którego akcja toczy się w Anglii, w hrabstwie Midsomer i jego okolicach. Wśród ekscentrycznych mieszkańców pracuje pełen spokoju i wytrwałości w tropieniu zbrodni starszy inspektor Tom Barnaby (John Nettles), mąż Joyce (Jane Wymark) i ojciec Cully (Laura Howard). Pomaga mu asystent, Ben Jones (Jason Hughes). Obaj detektywi rozwiązują skomplikowane sprawy morderstw, do których dochodzi w okolicy. To, czego dowiadują się przy okazji prowadzenia śledztw, przechodzi czasami ich najśmielsze oczekiwania.

W tym odcinku

W spokojnej wiosce Little Worthy na terenie hrabstwa Midsomer dochodzi do morderstwa. Ofiarą jest Richard Tanner. Mężczyzna został związany i zasztyletowany. Barnaby i Jones podejrzewają, że zabójcą mogła być osoba niepoczytalna. Detektywów niepokoi sposób, w jaki dokonano zbrodni. Sytuacją utrudniają mieszkańcy wioski, którzy zdają się ukrywać jakąś prawdę.

Występują

Twórcy

Ładuję...