Akacjowa 38 (370)

(Acacias 38)

telenowela Hiszpania 2015  od 12 lat

W skrócie

Rosina i Leonor chcą dać Felipe udziały w wydobyciu złota. Lolita ma zostać słynną toreadorką. Pablo stara się przekonać Casildę, by wróciła na Akacjową. Ona jednak nie otwiera mu drzwi.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Rok 1899. Zamożny Justo często bywa agresywny wobec swojej żony Carmen. Pewnej nocy mężczyzna usiłuje zgwałcić będącą w zaawansowanej ciąży partnerkę. Próbująca się bronić kobieta uderza męża twardym narzędziem w głowę. Carmen, przekonana, że go zabiła, postanawia wraz ze swoją matką Teresą uciec z domu. Zabiera ze sobą drogi zegarek Justo, złoty łańcuszek, obrączkę i trochę pieniędzy. Kobiety wywożą ciało zmarłego do lasu, gdzie go zakopują. Podczas ucieczki ciężarna kobieta rodzi dziewczynkę, którą nazywa Inocensją. Zagubiona i przerażona Carmen decyduje się zostawić dziecko w przyklasztornym przytułku. Obiecuje sobie, że po nie wróci. Teresa wraz z córką jadą pociągiem do miasta, w którym przebywa jej syn, Pablo. Stan Carmen, która ciągle krwawi, się pogarsza. Jej brat postanawia jak najszybciej sprowadzić lekarza, Germana. Doktor ratuje jej życie. Pablo nalega, aby jego matka i siostra zmieniły tożsamość. Kobiety przybierają imiona Guadalupe i Manuela. Serial opowiada o losach i perypetiach grupy pokojówek, które pracują dla mieszczańskich rodzin.

W tym odcinku

Rosina i Leonor chcą dać Felipe udziały w wydobyciu złota. Lolita ma zostać słynną toreadorką. Servando kupuje jej czapkę matadora. Pablo stara się przekonać Casildę, by wróciła na Akacjową. Ona nie otwiera mu drzwi, jednak wszystko słyszy. Ramon pożycza markizowi 50 tysięcy peset. Ursula zostaje zatrzymana przez Maura.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...