Pierwsza miłość | odc. 3808

serial obyczajowy Polska 2024  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Emilka i Bartek odchodzą od zmysłów, podczas gdy policja nadal szuka ich synka. Młody Wenerski stara się namówić ojca na zainwestowanie w suplementy diety, ale Jakub jest temu zdecydowanie przeciwny.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Ciąg dalszy perypetii Marysi Radosz (Aneta Zając) i jej kuzynki Kingi (Aleksandra Zienkiewicz), a także bliskich obu kobiet, przyjaciół i współpracowników. Pierwsza z nich stara się ułożyć sobie życie z lekarzem Kacprem (Damian Kulec), zaś druga dochodzi do siebie po przebytym nowotworze.

W tym odcinku

Emilka i Bartek odchodzą od zmysłów, podczas gdy policja nadal szuka ich synka. Funkcjonariusze starają się ustalić tożsamość kierowcy, który w dzień zniknięcia dziecka był widziany w Wadlewie. Niebawem w sprawie pojawiają się kolejni podejrzani. Julita i Filip przyłączają się do biznesu Borysa. Młody Wenerski stara się też namówić ojca na zainwestowanie w suplementy diety, ale Jakub jest temu zdecydowanie przeciwny. Ostrzega syna, że może mieć kłopoty. Fabian idzie zamiast Mikiego na zajęcia szkoły rodzenia. Dzięki doświadczeniu z dziećmi sprawnie pomaga Jolce w wykonywaniu poleceń prowadzącej. Młodej kobiecie nagle odchodzą wody.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...