Sanatorium miłości 6 (9)

reality show Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Tematem rozmów jest bal. Mężczyźni nie czekając na ruch kobiet, ruszają z zaproszeniami. Jeden z kuracjuszy przeżyje odmowę koleżanki. Ostatnie spotkanie grupy Marta poświęci na rozmowę o seniorach.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dwanaścioro seniorów przyjeżdża do Krynicy-Zdroju, by zawalczyć o siebie i swoją przyszłość. W 6. sezonie show poznamy: Janinę z Warszawy, Małgorzatę z Sobótki, Teodozję z Krosna, Marię z Czarnowa, Marię Luizę z Gliwic, Elżbietę z Nowej Woli, Stanisława z Irlandii, Zygmunta z Krakowa, Tadeusza z Krzyżanowic, Ryszarda z Warszawy, Andrzeja z Milanówka i Stefana z Szemud. Kuracjusze mają różne życiowe doświadczenia, czasami bardzo trudne, ale łączy ich jedno - są samotni, poszukują przygód, emocji, przyjaźni, a nawet miłości. Widzowie będą świadkami ich przemiany, nabierania pewności siebie i budowania nowych relacji. Uczestnicy wrócą do domów bogatsi o niezapomniane doświadczenia i wspomnienia. W ich zdobywaniu będzie im towarzyszyć Marta Manowska.

Tematem porannych rozmów jest bal. Mężczyźni nie czekając na ruch kobiet, ruszają z zaproszeniami. Nie obejdzie się bez zaskoczeń i rozczarowań. Jeden z kuracjuszy bardzo przeżyje odmowę koleżanki. Ostatnie spotkanie grupy Marta poświęci na rozmowę o seniorach w Polsce, jak są postrzegani i jakie role ma dla nich społeczeństwo. Prowadząca spotka się też z Teodozją, i zaprosi grupę na salę baletową. Uczestników czekają też spotkania z lekarzem i podsumowanie zdrowotne. Na koniec turnusu otrzymają jeszcze dawkę adrenaliny - lot samolotem. Niektórych zmusi on do zmierzenia się z lękiem, a innym da wiele radości.

Twórcy

Ładuję...