Pierwsza miłość | odc. 3807

serial obyczajowy Polska 2024  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Trwają poszukiwania Norberta. Emilka jest w fatalnym stanie psychicznym. Krystian postanawia zeznać prawdę na temat podrzucenia Kalinie narkotyków. Pogrąża zarówno siebie, jak i Oliwkę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Ciąg dalszy perypetii Marysi Radosz (Aneta Zając) i jej kuzynki Kingi (Aleksandra Zienkiewicz), a także bliskich obu kobiet, przyjaciół i współpracowników. Pierwsza z nich stara się ułożyć sobie życie z lekarzem Kacprem (Damian Kulec), zaś druga dochodzi do siebie po przebytym nowotworze.

W tym odcinku

Trwają poszukiwania Norberta. Emilka jest w fatalnym stanie psychicznym. Jej ojciec zostaje przesłuchany. Krystian postanawia zeznać prawdę na temat podrzucenia Kalinie narkotyków. W ten sposób pogrąża zarówno siebie, jak i Oliwkę. Niebawem mama Marlenki wychodzi na wolność. Tymczasem Ewa postanawia działać. By uchronić syna przed karą więzienia, decyduje się połączyć siły z Michałem. Filip urządza imprezę. Borys namawia zarówno jego, jak i Julitę na wspólny interes. Iga zaczyna nabierać podejrzeń co do uczciwości młodego biznesmena.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...