Barwy szczęścia | odc. 2992

serial obyczajowy Polska 2024  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Ania zabiera od Vincenza swoje rzeczy. Włoch postanawia porozmawiać z Biancą. Kłótnia byłych partnerów kończy się pocałunkiem. Bruno przeżywa rozstanie z Bożeną. Rzuca się w wir pracy.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków. Ich codzienne troski i chwile radości składają się na rzeczywistość osiedla Pod Sosnami.

W tym odcinku

Obrażona na Vincenza Ania zabiera od niego swoje rzeczy. Włoch postanawia porozmawiać z Biancą, Kłótnia byłych partnerów w hotelu kończy się namiętnym pocałunkiem. Mężczyzna wraca jednak do narzeczonej, którą za wszelką cenę chce odzyskać. Bruno, który przeżywa rozstanie z Bożeną, rzuca się w wir pracy. Justin jest zaskoczony, kiedy okazuje się, że został zwolniony. Załamany Skotnicki idzie odreagować do fitness klubu Reginy. Oboje się do siebie zbliżają. Odwiedziny Kasi i Ksawerego dodają Walerii energii. Sadowska martwi się, że biologiczny ojciec znów zerwał z nią kontakt. Seniorka prosi Basię, by podała jej numer Czesława. Postanawia działać.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...