Na Wspólnej | sezon 22 odc. 3809

serial obyczajowy Polska 2024  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Grzesiek w kobiecym ubraniu przechadza się po osiedlu. Zostaje ciężko pobity. Łukasz zaskakuje Zakościelnych wizytą. Wręcza kwiaty Justynie, a Andrzeja przekonuje, że wyszedł na prostą.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Basi, Weroniki i Romana oraz ich rodzin. Każdy z nich próbuje uporać się z codziennymi problemami. Wszyscy mogą jednak liczyć na pomoc bliskich. Monika Cieślikowa kontynuuje swój romans z Brunonem Krawczykiem. Małżeństwo Joanny Berg i Bogdana przechodzi kryzys. Żadne z nich nie chce zmieniać swojego miejsca zamieszkania. Łucja Agier musi poradzić sobie z obecnością swojej matki w szpitalu, w którym pracuje. Z kolei Iga Przybysz zajmuje się tajemniczą sprawą zabójstwa, podczas gdy jej życie uczuciowe zaczyna rozkwitać.

W tym odcinku

Syn Weroniki chce zmienić szkołę, ale nie mówi dlaczego. Jakiś czas później dopadają go starsi uczniowie i zmuszają do połknięcia dużej ilości leków. W ostatnim momencie Kacper dzwoni więc do Nalepy i prosi go o pomoc. Grzesiek przeprasza Helę, ale zaraz potem wyznaje jej, że chce przerwy w ich związku. Dziewczyna ma dość i zrywa z nim ostatecznie. Tymczasem Wałek odkrywa, że młody Smolny na muzycznym portalu nazwał siebie Sarą. Wieczorem chłopak przebrany za kobietę przechadza się po osiedlu. Zostaje za to ciężko pobity. Łukasz zaskakuje Zakościelnych wizytą. Wręcza kwiaty Justynie, a Andrzeja przekonuje, że wyszedł na prostą. Gdy Tadek pyta kolegę, jaki jest w tym jego cel, ten stwierdza, że nie może stracić jego przyjaźni. Zakościelni jednak są niezadowoleni, gdyż okazuje się, że chłopak chce przenocować w ich domu.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...