Policjantki i Policjanci (1151)

serial obyczajowy Polska 2024  od 12 lat

W skrócie

Mikołaj i Miłosz dostają informację od oficera dyżurnego o ataku nożem. Poszkodowany jest w ciężkim stanie. Żona podejrzewa, że napaści mógł się dopuścić mężczyzna, który od dawna go nachodził.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Mikołaj Białach, wspierany przez kolegów, zmierzy się w pojedynku z wyjątkowo groźnym i przebiegłym przestępcą, a prywatnie będzie walczył z przeciwnościami w relacji z Idą. W niebezpieczeństwie znajdzie się Góral i jego ukochana Tamara, a związek Natalii oraz Marka czekają chwile próby. Zagrożona będzie również Lena, którą po akcji z Zapałą, będzie chronił Szulc, nieświadomy, że to tylko część problemów, z jakimi boryka się jego żona. Emilka, po przejściach z Krzyśkiem, postanowi żyć dalej, nie oglądając się za siebie. W komendzie pojawią się także nowi funkcjonariusze i kolejne służbowe wyzwania.

W tym odcinku

Mikołaj i Miłosz dostają informację od oficera dyżurnego o ataku nożem. Ciosy otrzymał ok. 60-letni mężczyzna. Poszkodowany jest w ciężkim stanie. Na miejscu patrol spotyka ratowników, którzy zabierają ofiarę do szpitala. Pogotowie wezwał właściciel piekarni, który zauważył nieprzytomnego przed sklepem. Chwilę później na miejscu zjawia się małżonka zaatakowanego człowieka. Kobieta podejrzewa, że zamachowcem mógł być mężczyzna, który od dawna nachodził jej męża. Pokazuje jego zdjęcie w telefonie. Funkcjonariusze rozpoznają w nim przestępcę skazanego przed laty za napad z bronią w ręku. Tymczasem po służbie Białach nie może znaleźć kluczy do domu. Chwilę potem okazuje się, że drzwi jego mieszkania są otwarte.

Występują

Zobacz także

Ładuję...