Pierwsza miłość | odc. 3806

serial obyczajowy Polska 2024  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Sandra chce pomóc Oskarowi wyciągnąć Kalinę z aresztu. Julka ucieka z lekcji. Marysia nie może się z nią skontaktować. Emilka zostawia Norberta pod opieką ojca. Dochodzi do tragedii.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Ciąg dalszy perypetii Marysi Radosz (Aneta Zając) i jej kuzynki Kingi (Aleksandra Zienkiewicz), a także bliskich obu kobiet, przyjaciół i współpracowników. Pierwsza z nich stara się ułożyć sobie życie z lekarzem Kacprem (Damian Kulec), zaś druga dochodzi do siebie po przebytym nowotworze.

W tym odcinku

Sandra chce pomóc Oskarowi wyciągnąć Kalinę z aresztu. Tymczasem partnerka mężczyzny dowiaduje się, że jej prawnik zrezygnował. Humor nie dopisuje też Krystianowi. Córka oznajmia mu, że tęskni za mamą i chce już do niej wrócić. Julka jest obrażona na Marysię za to, że nie pozwala jej się spotykać z Nikodemem. Ucieka z lekcji. Matka, która nie może się z nią skontaktować, jest coraz bardziej przerażona. Sądzi też, że dziewczynę namówił do wszystkiego influencer. By wesprzeć przyjaciółkę, Emilka przyjeżdża do Wrocławia. Małego Norberta kobieta oddaje swojemu ojcu pod opiekę. Wkrótce dochodzi do tragedii.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...