Komisarz Alex 21: Decyzja Alexa (259)

serial kryminalny Polska 2024  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Udaje się zorganizować wyjazd Sochonia na skomplikowaną operację do Toronto. Alex ciężko znosi rozstanie z komisarzem. Mimo wysiłków pozostałych funkcjonariuszy, traci apetyt i chęć do zabawy.

Oglądaj w telewizji

Czw 25.07 0:25
TVP Serialelogo
Czw 25.07 15:30
TVP Serialelogo
Pt 26.07 8:30
TVP Serialelogo

Opis

Dalsze losy pracowników biura policji kryminalnej z Łodzi. Komisarz Andrzej Sochoń (Jacek Knap) rozwiązuje kolejne kryminalne zagadki. Pomagają mu młodszy aspirant Gustaw Bielski (Piotr Bondyra), komisarz Marta Grabska (Beata Fido), Agata Król (Monika Szufladowicz) i aspirant Jagoda Waligóra (Dorota Krempa). Policjanci mogą liczyć na doskonale wyszkolonego psa o imieniu Alex. W tym sezonie do ekipy dołączy komisarz Paweł Kozera (Marcin Rogacewicz), który zastąpi Sochonia.

W tym odcinku

Udaje się zorganizować wyjazd Sochonia na skomplikowaną operację do Toronto. Alex ciężko znosi rozstanie z komisarzem. Mimo wysiłków pozostałych funkcjonariuszy, traci apetyt i chęć do zabawy. W trudnym czasie trafia pod opiekę Kasi. W pracy jednak czworonóg jak zwykle niezawodnie wykonuje swoje obowiązki. Przed budynkiem komendy pomaga w interwencji komisarzowi Pawłowi Kozerze z Wydziału Narkotykowego. Okazuje się, że sprawa, którą zajmował się policjant, jest związana ze śledztwem prowadzonym aktualnie przez Wydział Zabójstw. Kozera podejmuje współpracę z zespołem i Aleksem. Cieszy to Gutka, ponieważ Paweł to jego przyjaciel z dawnych lat. Teraz mają okazję przeprowadzić pierwsze wspólne dochodzenie. Z kolei Alex od początku wykazuje zainteresowanie nowym komisarzem i chętnie mu towarzyszy.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...