Barwy szczęścia | odc. 2991

serial obyczajowy Polska 2024  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Ania chce wiedzieć, co łączy Vincenza z Biancą. Niebawem oddaje ukochanemu pierścionek zaręczynowy. Z kolei Agata i Asia zostają pilnie wezwane do szkoły, gdzie doszło do kłótni Marysi i Emila.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków. Ich codzienne troski i chwile radości składają się na rzeczywistość osiedla Pod Sosnami.

W tym odcinku

Ania żąda od Vincenza wyjaśnień. Chce wiedzieć, co łączy go z Biancą. Rozżalona narzeczona ucieka do Sławki, a niebawem oddaje ukochanemu pierścionek zaręczynowy. Waleria powoli dochodzi do siebie. Jest wdzięczna Basi za okazaną pomoc. Wkrótce, ku niezadowoleniu Irenki, idzie z Tolkiem na spacer. Agata i Asia zostają wezwane do szkoły, gdzie doszło do poważnej kłótni Marysi i Emila. Niedzielska radzi Pyrce, by zwróciła się po pomoc do dziecięcego psychologa. Dziewczynka odreagowuje bowiem w ten sposób rozpad swojej rodziny. Nieoczekiwanie powiernikiem Marysi zostaje Ignacy. Agata jest pod wrażeniem tego, jak Kieliszewski radzi sobie z jej bratanicą i kolejnymi problemami.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...