Gra o tron 7: The Dragon and the Wolf (7-ost.)

(Game of Thrones 7: The Dragon and the Wolf)

serial fantasy Wielka Brytania/​USA 2017  dla dorosłych
zdjęcie

W skrócie

Przedstawiciele wszystkich stron konfliktu gromadzą się, by omówić zagrożenie zbliżające się zza Muru. Jon pokazuje Lannisterom pojmanego umarłego. Widok żywego trupa robi na wszystkich wrażenie.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Walka o Żelazny Tron się zaostrza. Każdy z mieszkańców krainy Westeros pragnie objąć władzę nad siedmioma królestwami. Wszystkie rody, od knującego intrygi Południa, przez barbarzyński Wschód i mroźną Północ, toczą brutalną walkę o władzę. Każdy z zaangażowanych w rywalizację wie, że nie może kierować się sentymentami, jeśli chce zwyciężyć. Podczas gdy Cersei zasiada na tronie w Królewskiej Przystani, Jon musi znaleźć sposób na obronę Północy przed najazdem Innych. Do brzegów Westeros przybija także armia należąca do Daenerys, matki smoków i prawowitej władczyni krainy.

W tym odcinku

Przedstawiciele wszystkich stron konfliktu gromadzą się, by omówić zagrożenie zbliżające się zza Muru. Jon pokazuje Lannisterom pojmanego umarłego. Widok żywego trupa robi na wszystkich piorunujące wrażenie. Cersei żąda jednak, by król Północy poprzysiągł zachowanie neutralności w wojnie pomiędzy nią a Daenerys. Plany lorda Baelisha zostają udaremnione. Samwell Tarly dociera do Winterfell. Bran odkrywa wstrząsającą prawdę o pochodzeniu Jona.

Nagrody

Złoty Glob - aktor drugoplanowy w serialu, miniserialu lub filmie telewizyjnym

Występują

Twórcy

Ładuję...