Barwy szczęścia | odc. 2990

serial obyczajowy Polska 2024  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Hubert dostaje dowód na romans Klary. Pyrka postanawia ponownie polecieć do USA, by porozumieć się z żoną. Ania nie ma pojęcia, że Bianca jest jej rywalką. Vincenzo stara się to przed nią ukryć.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków. Ich codzienne troski i chwile radości składają się na rzeczywistość osiedla Pod Sosnami.

W tym odcinku

Hubert dostaje od detektywa dowód na romans Klary. Pyrka postanawia ponownie polecieć do USA, by porozumieć się z żoną i uniknąć zaciekłej walki w sądzie. Ania nie ma pojęcia, że Bianca jest jej rywalką. Vincenzo stara się to przed nią ukryć, chociaż Włoszka robi wszystko, by go odzyskać. Żabcia w końcu przyłapuje ich w dwuznacznej sytuacji. Renata opowiada Dominice o swoim konflikcie z Marcinem. Nie zgadzają się w kwestii posiadania dzieci. Przyjaciółka nie wykazuje zrozumienia. Sama marzy bowiem o powiększeniu rodziny. Wkrótce Kodur zaprasza Kowalskich z małym Mateuszkiem na kolację. Renata wybucha złością, uznając to za manipulację z jego strony.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...