Leśniczówka (882)

telenowela Polska 2024  od 12 lat

W skrócie

Kasia bierze udział w relacji na żywo w mediach społecznościowych. Opowiada o braku doświadczenia i pobycie w więzieniu. Internauci są zachwyceni. Wiesiek obmyśla plan złapania papugi.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Katarzyna (Jolanta Fraszyńska) walczy o swoje szczęście u boku Konrada (Sambor Czarnota) i próbuje wieść normalne życie w tytułowej wsi Leśniczówka. Nie jest to jednak łatwe, gdyż wciąż piętrzą się przed nią kolejne problemy. Trudne chwile przechodzi też związek Magdy i Jacka.

W tym odcinku

Kasia bierze udział w relacji na żywo w mediach społecznościowych. Szczerze opowiada o swoim braku doświadczenia i pobycie w więzieniu. Internauci są zachwyceni, a Janusz zazdrości Ruszczycównie. Żurawski ponownie przypomina Jackowi, jak powinien zeznawać w prokuraturze. Mondrasiuk z Tomkiem nie dostają zlecenia na remont szkoły z powodu anonimu dotyczącego Jacka. Wiesiek obmyśla plan złapania papugi. Konrad traci cierpliwość do Kurka i grozi mu zwolnieniem, jeśli nie będzie wykonywał obowiązków. Ewelina spotyka w lesie nieznajomych mężczyzn z lornetkami.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...