Klan | odc. 4328

telenowela Polska 2024  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Sandra mówi Norbertowi, że chce rozwodu. Rafalscy boją się, że Iga się obraziła po dyskusji o jej problemach emocjonalnych. Tymczasem ona zjawia się w dobrym nastroju. Prosi o namiary do specjalisty.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy rodziny Lubiczów, a także ich bliskich oraz przyjaciół, którzy codziennie mierzą się z różnymi problemami, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. W przypadku jakichkolwiek trudności, wiedzą, że zawsze mogą liczyć na swoją pomoc.

W tym odcinku

Gabriela wybiera się do Zofii, by opowiedzieć o przypadkowym spotkaniu z Konradem. Wygląda na to, że jej uczucia do niego nie wygasły. Kiedy jest w Rosso nieoczekiwanie zjawia się tam Konrad. Sandra przychodzi do warsztatu samochodowego. Mówi Norbertowi, że chce rozwodu. Mąż podejrzewa, że chodzi o mężczyznę, którego widział z nią w parku, ale Sandra zaprzecza. Dżesika zjawia się u Czesi, która mówi jej, że Dymka to świetny kandydat na męża i ojciec jej syna. Ona jednak go nie kocha. Po dyskusji o problemach emocjonalnych Igi Rafalscy obawiają się, że kobieta się obraziła. Tymczasem po południu Iga zjawia się w euforycznym nastroju i chce podziękować Piotrowi za świetną diagnozę, prosząc jednocześnie o namiary do dobrego specjalisty. Paweł z Wigą wracają z zakupów i zastają w domu spaloną lasagne. Zastanawiają się, co podać gościom, których zaprosili na kolację. Zjawia się Karol, który przyznaje się, że ma kilka ulubionych dań, które sam przyrządza. Proponuje sushi. Wiktoria, Ola i Rafał miło spędzają czas na Truskawieckiej. Niespodziewanie do drzwi puka sąsiad Skoczek, który serdecznie wita się z doktor Woźniacką.

Występują

Zobacz także

Ładuję...