Leśniczówka (881)

telenowela Polska 2024  od 12 lat

W skrócie

Kasia dowiaduje się, że to Julia rozpowszechniła nagranie z pijanym Grzegorzem. Po kłótni z nią rozważa rezygnację ze startu w wyborach. Wiesiek zauważa w lesie papugę. Postanawia na tym zarobić.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Katarzyna (Jolanta Fraszyńska) walczy o swoje szczęście u boku Konrada (Sambor Czarnota) i próbuje wieść normalne życie w tytułowej wsi Leśniczówka. Nie jest to jednak łatwe, gdyż wciąż piętrzą się przed nią kolejne problemy. Trudne chwile przechodzi też związek Magdy i Jacka.

W tym odcinku

Kasia zostaje oskarżona przez Grzegorza o wykorzystanie filmiku, na którym widać, że jest pijany. Julia mówi Ruszczycównie, że to ona rozpowszechniła nagranie. Kasia postanawia zerwać współpracę z Izdebską. Kurkowie spierają się o lornetkę Wieśka, którą Marianna chce sprzedać. Kurek przekonuje, że jest mu potrzebna. Podczas spaceru po lesie Wiesiek zauważa... papugę. Postanawia na tym zarobić. Kasia po kłótni z Julią rozważa rezygnację ze startu w wyborach. Konrad namawia żonę, aby się nie poddawała. Emilia odwiedza Ruszczycównę i oferuje jej dalsze wsparcie w kampanii.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...