Klan | odc. 4327

telenowela Polska 2024  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Iga zasypuje Rafalskich pomysłami. Reaguje gwałtownie na słowa Piotra dotyczące rozpierającej jej energii. Gabriela i Roman wychodzą z kliniki w dobrych nastrojach. W drzwiach mijają się z Konradem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy rodziny Lubiczów, a także ich bliskich oraz przyjaciół, którzy codziennie mierzą się z różnymi problemami, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. W przypadku jakichkolwiek trudności, wiedzą, że zawsze mogą liczyć na swoją pomoc.

W tym odcinku

Czesia podpytuje Brajana o stan zdrowia Dymki. Ten wie jednak tylko tyle, że został on w szpitalu. Dżesika przedstawia się jako jego żona i udaje jej się porozmawiać z lekarzem. Okazuje się, że mężczyzna ma zapalenie płuc. Zosia wciąż przeżywa wczorajszy incydent z Zuzą. Tosia postanawia odpuścić walkę o Cyryla i zostawić go Zuzie. Mama Rafała informuje syna, że przyjęła zaproszenie od rodziców Oli na kolację. Mimo że wolałaby, żeby nikt nie wiedział o jej przyjeździe, nie mogła odmówić. Gabriela musi dzisiaj wyjść wcześniej z pracy, aby zawieźć Romana na ważną konsultację do profesora onkologii. Roman zjawia się w biurze i twierdzi, że świetnie się czuje. Iga odwiedza Rafalskich i zasypuje ich szalonymi pomysłami. Piotr delikatnie pyta, czy nie męczy ją taka rozpierająca energia, sugerując, że można temu zaradzić. Iga reaguje gwałtownie. Gabriela i Roman wychodzą z kliniki w dobrych nastrojach. Profesor miał dla nich dobre wieści. Przy drzwiach mijają się z Konradem.

Występują

Zobacz także

Ładuję...