Na Wspólnej | sezon 22 odc. 3807

serial obyczajowy Polska 2024  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Bruno dowiaduje się od policjanta, że dziewczyna, z którą się spotkał, ma 14 lat. Kamil przeprasza Zuzę za to, że zniszczył ich szczęśliwe życie. Była żona przedstawia mu narzeczonego.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Basi, Weroniki i Romana oraz ich rodzin. Każdy z nich próbuje uporać się z codziennymi problemami. Wszyscy mogą jednak liczyć na pomoc bliskich. Monika Cieślikowa kontynuuje swój romans z Brunonem Krawczykiem. Małżeństwo Joanny Berg i Bogdana przechodzi kryzys. Żadne z nich nie chce zmieniać swojego miejsca zamieszkania. Łucja Agier musi poradzić sobie z obecnością swojej matki w szpitalu, w którym pracuje. Z kolei Iga Przybysz zajmuje się tajemniczą sprawą zabójstwa, podczas gdy jej życie uczuciowe zaczyna rozkwitać.

W tym odcinku

Bruno słyszy na policji, że dziewczyna, z którą umówił się na seks, ma 14 lat. Policjant doradza mu zatrudnienie dobrego prawnika. Eliza odkrywa, że Hania ma wszy. Natychmiast powiadamia o tym wychowawczynię córki, prosząc o dyskrecję. Niestety, sprawa wychodzi na jaw. Gosia słyszy od matki, że powinna z godnością odpierać prowokacje młodzieży. Tymczasem koledzy mają do Krisa pretensje o wybryk. Klasa dostała ostrzeżenie - jeśli nie zmienią zachowania, to nie pojadą na wycieczkę do Londynu. Sytuację pogarsza okłamany przez chłopca ojciec. Mężczyzna przychodzi do szkoły i oskarża młodą Zimińską, że przychodzi do pracy nietrzeźwa. Gosia jest załamana. Ula mówi Natanowi, że być może wyjedzie na studia do Barcelony. Chłopak jest bardzo zawiedziony. Ukrywa także swój związek z Ulą przed matką. Tymczasem Kamil spotyka się z Zuzą w kawiarni. Przeprasza ją za to, że zniszczył ich szczęśliwe życie. Była żona nie ma do niego pretensji i przedstawia mu Pedra, swojego narzeczonego.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...