Pierwsza miłość | odc. 3803

serial obyczajowy Polska 2024  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Mama Lusi trafia do szpitala. Dziewczynką opiekują się Lucynka i Maurycy. Wszyscy troje miło spędzają ze sobą czas, gdy przychodzą wieści na temat śmierci kobiety. Trwają poszukiwania Szofera.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Ciąg dalszy perypetii Marysi Radosz (Aneta Zając) i jej kuzynki Kingi (Aleksandra Zienkiewicz), a także bliskich obu kobiet, przyjaciół i współpracowników. Pierwsza z nich stara się ułożyć sobie życie z lekarzem Kacprem (Damian Kulec), zaś druga dochodzi do siebie po przebytym nowotworze.

W tym odcinku

Mama Lusi w ciężkim stanie trafia do szpitala. Dziewczynką opiekują się Lucynka i Maurycy. Wszyscy troje miło spędzają ze sobą czas, gdy przychodzą wieści na temat śmierci kobiety. Trwają poszukiwania Szofera. Załamanej Laurze pomagają Kamil i Ania. Odkrywają zaskakujący trop. Zaczynają podejrzewać, że za zniknięciem psa stoi Adam. Wśród mieszkańców Wadlewa krążą plotki o romansie Anieli i Sylwestra. Tymczasem, po kolejnej kłótni z nauczycielką, mężczyzna stwierdza, że ma dość kobiet. Seweryn podejrzewa, że między Kulasem a Olkiem rodzi się uczucie.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...