Leśniczówka (880)

telenowela Polska 2024  od 12 lat

W skrócie

W sieci pojawia się filmik z pijanym Grzegorzem w roli głównej. Mężczyzna postanawia wypowiedzieć Kasi wojnę. Magda chce pomóc Jackowi w przygotowaniach do wizyty w prokuraturze.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Katarzyna (Jolanta Fraszyńska) walczy o swoje szczęście u boku Konrada (Sambor Czarnota) i próbuje wieść normalne życie w tytułowej wsi Leśniczówka. Nie jest to jednak łatwe, gdyż wciąż piętrzą się przed nią kolejne problemy. Trudne chwile przechodzi też związek Magdy i Jacka.

W tym odcinku

Orłowski jest wdzięczny Kasi za to, że nie zostawiła go na pastwę losu i uratowała jego reputację. Jednak gdy w sieci pojawia się filmik z pijanym Grzegorzem w roli głównej, postanawia on wypowiedzieć Ruszczycównie wojnę. Aby podratować domowy budżet, Kurkowie wystawiają na internetowej licytacji niepotrzebne przedmioty. Przed przypadek trafia tam figurka, która należy do Krawczyka. Zostaje ona zakupiona przez sołtysa Gałka. W przychodni zaczyna pracę nowa lekarka. Udaje jej się przekonać Gromniaka, aby dał się zbadać. Tymczasem Magda chce pomóc Jackowi w przygotowaniach do wizyty w prokuraturze. Mondrasiuk udaje jednak, że nie ma tematu.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...