Klan | odc. 4326

telenowela Polska 2024  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Ola i Rafał zastanawiają się, jak długo zostanie u nich pani Woźniacka. Matka Rafała zapewnia ich, że chce tylko chwilowo odpocząć od męża. Myśli o związku Norberta i Sandry nie dają Bożence spokoju.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy rodziny Lubiczów, a także ich bliskich oraz przyjaciół, którzy codziennie mierzą się z różnymi problemami, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. W przypadku jakichkolwiek trudności, wiedzą, że zawsze mogą liczyć na swoją pomoc.

W tym odcinku

Ola i Rafał zastanawiają się, jak długo zostanie u nich pani Woźniacka. Matka Rafała zapewnia ich, że chce tylko chwilowo odpocząć od męża. Po wyjściu Oli do pracy Rafał ponownie pyta kobietę o przeszłość i czy rzeczywiście podejrzewa, że ma on przyrodnie rodzeństwo. Myśli o związku Norberta i Sandry nie dają Bożence spokoju. Zaczyna skłaniać się do teorii, że to kolejny przejaw zazdrości Norberta. Brajan namawia Czesię na kolację u Dżesiki. Dymka wraca z delegacji, więc ta postanowiła urządzić coś w rodzaju parapetówki. Czesia jednak odmawia. Miłosz ustala z Leopoldem scenariusz kolejnego odcinka programu o pasjonatach. Kwapisz proponuje rozpoczęcie od opowieści o początkach jego pasji historycznej, czyli od poszukiwania skarbów z wykrywaczem metalu. Miłoszowi podoba się ten pomysł, a Piotruś również chce wziąć udział w wyprawie. Tymczasem Zuza wpada na pomysł, jak pokrzyżować plany Tosi. Alan, który miał ją odciągnąć od Cyryla, zostawił u niej swoje słuchawki. Postanawia je oddać, ale za pośrednictwem Tosi i Zosi. Brajan i Dżesika czekają na Dymkę z kolacją. Zmęczony Waldek w końcu przyjeżdża. Kiedy siada przy stole, traci przytomność.

Występują

Zobacz także

Ładuję...