Na Wspólnej | sezon 22 odc. 3806

serial obyczajowy Polska 2024  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Odtrącony przez Monikę Bruno spotyka się z przypadkową dziewczyną. Nagle zjawia się policja. Zuza oznajmia Bogdanowi, że zamierza sprzedać firmę. Berg martwi się, że wszyscy stracą pracę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Basi, Weroniki i Romana oraz ich rodzin. Każdy z nich próbuje uporać się z codziennymi problemami. Wszyscy mogą jednak liczyć na pomoc bliskich. Monika Cieślikowa kontynuuje swój romans z Brunonem Krawczykiem. Małżeństwo Joanny Berg i Bogdana przechodzi kryzys. Żadne z nich nie chce zmieniać swojego miejsca zamieszkania. Łucja Agier musi poradzić sobie z obecnością swojej matki w szpitalu, w którym pracuje. Z kolei Iga Przybysz zajmuje się tajemniczą sprawą zabójstwa, podczas gdy jej życie uczuciowe zaczyna rozkwitać.

W tym odcinku

Nieszczęśliwy Bruno ma nieudane spotkanie z klientem, który zrywa z Bergiem współpracę. Jarek pyta przyjaciela, czy wrócił do brania narkotyków. Krawczykowi udaje się znaleźć Monikę, która nie chce z nim nawet rozmawiać. Załamany mężczyzna odreagowuje porażkę przygodnym seksem. Spotkanie z dziewczyną przerywa nalot policji. Tymczasem Gosia znowu próbuje pokojowo rozwiązać konflikt z klasą. Organizuje luźną lekcję o tradycjach niemieckich. W jej trakcie wychodzi na jaw, że Kris pochodzi z Monachium. Koledzy zaczynają z niego drwić. Chłopak mści się na Zimińskiej i zarzuca jej alkoholizm. Zdenerwowana nauczycielka wzywa na rozmowę ojca Krisa. Zuza oznajmia Bogdanowi, że zamierza sprzedać firmę. Berg jest załamany. Martwi się, że wszyscy stracą pracę. Później kobieta przyjeżdża po Ulę na Wspólną. Na dziedzińcu niemal mdleje, więc nastolatka wzywa tatę. Kamil zabiera byłą żonę do domu. Zuza wyznaje, że jest w ciąży.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...