Policjantki i Policjanci (1147)

serial obyczajowy Polska 2024  od 12 lat

W skrócie

Patrol udaje się do restauracji, gdzie zasłabł klient. Żona poszkodowanego twierdzi, że mężczyzna został celowo otruty. Ofiara to znany krytyk kulinarny, który napisał niepochlebną recenzję o lokalu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Mikołaj Białach, wspierany przez kolegów, zmierzy się w pojedynku z wyjątkowo groźnym i przebiegłym przestępcą, a prywatnie będzie walczył z przeciwnościami w relacji z Idą. W niebezpieczeństwie znajdzie się Góral i jego ukochana Tamara, a związek Natalii oraz Marka czekają chwile próby. Zagrożona będzie również Lena, którą po akcji z Zapałą, będzie chronił Szulc, nieświadomy, że to tylko część problemów, z jakimi boryka się jego żona. Emilka, po przejściach z Krzyśkiem, postanowi żyć dalej, nie oglądając się za siebie. W komendzie pojawią się także nowi funkcjonariusze i kolejne służbowe wyzwania.

W tym odcinku

Patrol zostaje wysłany do restauracji, gdzie zasłabł klient. Żona poszkodowanego twierdzi, że mężczyzna został celowo otruty. Ofiara to znany krytyk kulinarny, który jakiś czas temu napisał niepochlebną recenzję o lokalu. Tym samym mógł narazić się właścicielom. Według kobiety dokonali oni zemsty na jej mężu. Funkcjonariusze przesłuchują kucharzy i pracowników. Badania wskazują na zatrucie jadem kiełbasianym. Stróże prawa przeszukują restaurację w celu namierzenia trucizny. W śledztwie przydany okazuje się monitoring. To dzięki jednemu z nagrań udaje się namierzyć potencjalnego mordercę. Tymczasem Marek ma poważny problem w życiu prywatnym. Musi poradzić sobie z informacją, której się nie spodziewał.

Występują

Zobacz także

Ładuję...