Uroczysko (10)

serial kryminalny Polska 2023-2024  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Ziomecki omawia z patolożką eksperyment procesowy, któremu poddał się dla dobra śledztwa. Policjanci próbują ustalić, czy aktora zabiła kokaina, czy może ktoś, kto zazdrościł mu talentu.

Oglądaj w telewizji

Wt 25.06 0:30
TV 6logo

Opis

Komisarz Agata Wilczewska (Katarzyna Ucherska) po burzliwym rozstaniu z narzeczonym wyjeżdża na drugi koniec Polski, gdzie chce zacząć nowe życie. Trafia do malowniczego Uroczyska, które pozornie wydaje jej się oazą ciszy i spokoju. Sielski zakątek okazuje się wyjątkowo burzliwym miejscem. Urok wypoczynkowej miejscowości przyciąga bowiem przyjezdnych z różnych stron kraju. Nad porządkiem czuwa tu młody zespół funkcjonariuszy z komisarzem Filipem Ziomeckim (Antoni Królikowski) na czele. Policyjny team tworzą posterunkowi Zuza (Julita Koper) i Olek (Jakub Dąbrowski) oraz patolog, doktor Laura (Anna Iberszer). Wilczewska i Ziomecki, choć różnią się jak ogień i woda, z czasem tworzą wyjątkowy duet, który jest niezwykle skuteczny w rozwiązywaniu kryminalnych zagadek.

W tym odcinku

Ziomecki omawia z patolożką eksperyment procesowy, któremu poddał się dla dobra śledztwa. Policjanci próbują ustalić, czy aktora zabiła kokaina, czy może ktoś, kto zazdrościł mu talentu. Gdy ginie starsza kobieta i pocisk wystrzelony z rewolweru, dochodzenie nabiera rozpędu. Drewniana figurka Pinokia może pomóc załodze rozwiązać sprawę.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...