Uroczysko (9)

serial kryminalny Polska 2023-2024  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Jedna z kobiet zostawia u Filipa koszulkę, a druga - ślad szminki na lustrze. Komisarz musi wybrnąć z tej niezręcznej sytuacji. Ginie młody aktor. Każdy z jego zespołu jest podejrzanym.

Oglądaj w telewizji

Wt 25.06 0:00
TV 6logo

Opis

Komisarz Agata Wilczewska (Katarzyna Ucherska) po burzliwym rozstaniu z narzeczonym wyjeżdża na drugi koniec Polski, gdzie chce zacząć nowe życie. Trafia do malowniczego Uroczyska, które pozornie wydaje jej się oazą ciszy i spokoju. Sielski zakątek okazuje się wyjątkowo burzliwym miejscem. Urok wypoczynkowej miejscowości przyciąga bowiem przyjezdnych z różnych stron kraju. Nad porządkiem czuwa tu młody zespół funkcjonariuszy z komisarzem Filipem Ziomeckim (Antoni Królikowski) na czele. Policyjny team tworzą posterunkowi Zuza (Julita Koper) i Olek (Jakub Dąbrowski) oraz patolog, doktor Laura (Anna Iberszer). Wilczewska i Ziomecki, choć różnią się jak ogień i woda, z czasem tworzą wyjątkowy duet, który jest niezwykle skuteczny w rozwiązywaniu kryminalnych zagadek.

W tym odcinku

Jedna z kobiet zostawia u Filipa koszulkę, a druga - ślad szminki na lustrze. Komisarz Ziomecki musi wybrnąć z tej niezręcznej sytuacji. Miesiąc przed premierą spektaklu ginie młody aktor w Uroczysku. Gdy zespół teatralny znajduje ciało, każdy staje się podejrzanym.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...