Rekrut: FBI (6/22)

(The Rookie: Feds: The Reaper)

serial kryminalny USA 2022-2023

W skrócie

Agenci podążają tropem mordercy, który znany jest jako Żniwiarz. Podczas szturmu na kryjówkę zabójcy oddział natrafia na kobietę. Zostaje ona uznana za partnerkę przestępcy i aresztowana.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie agentki specjalnej Simone Clark (Niecy Nash-Betts), która jest najstarszą debiutantką w Akademii FBI. Funkcjonariuszka zostaje przydzielona jako wsparcie do biura terenowego w Los Angeles.

W tym odcinku

Agenci Federalnego Biura Śledczego tropią mordercę, który znany jest jako Żniwiarz. Jego tożsamość i wygląd pozostają nieznane. Podczas szturmu na kryjówkę zabójcy oddział natrafia na kobietę. Zostaje ona uznana za partnerkę przestępcy i aresztowana. Jednostka Garzy wyznacza do akcji Simone, która trafia do więzienia w roli osadzonej oraz Cartera jako zastępcę szeryfa. Ich celem jest przekonanie dziewczyny do ujawnienia danych zbrodniarza. Funkcjonariuszka Clark podejmuje próby zbliżenia się do osadzonej. Śledczy Hope trafia na kobietę, którą dawno temu aresztował i która zagraża całej akcji. Ojciec Brandona zostaje aresztowany. Mężczyzna twierdzi, że jest chory, jednak syn mu nie wierzy.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...