Barwy szczęścia | odc. 2987

serial obyczajowy Polska 2024  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Marcin zostaje zawieszony. Wkrótce spotyka Roberta w bistro, gdzie straszy on Renatę i Dominikę kolejnymi problemami. Grozi im też, że złoży skargę do sanepidu i ujawni, że Kowalska była prostytutką.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków. Ich codzienne troski i chwile radości składają się na rzeczywistość osiedla Pod Sosnami.

W tym odcinku

W związku z rozpętaną przez Stefaniaka aferą Marcin zostaje zawieszony w pracy. Wkrótce spotyka Roberta w bistro, gdzie straszy on Renatę i Dominikę kolejnymi problemami z remontem. Grozi im też, że złoży skargę do sanepidu i ujawni publicznie fakt, że Kowalska była prostytutką. Dominika obawia się, że przez to może stracić prawo do opieki nad Mateuszem. Kasia zauważa w domu mysz. Spanikowanej Sadowskiej przybywa z pomocą Mariusz. Ksawery jest pod wrażeniem postawy rolnika, który nie zrobił gryzoniowi krzywdy. Wspólnie z nim chłopiec wypuszcza stworzenie na wolność. Rozprawa rozwodowa Klary i Huberta ma się odbyć w rocznicę ich ślubu. Pyrka przeżywa całą sytuację. Wkrótce pomaga Asi, gdy Emil ma w szkole wypadek i musi trafić do szpitala na badania.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...