Leśniczówka (879)

telenowela Polska 2024  od 12 lat

W skrócie

Mondrasiuk próbuje nagrać rozmowę z Żurawskim, ale jego telefon się rozładowuje. Kasia i Magda rozwieszają swoje plakaty, gdy nagle na ulicy pojawia się kompletnie pijany Grzegorz.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Katarzyna (Jolanta Fraszyńska) walczy o swoje szczęście u boku Konrada (Sambor Czarnota) i próbuje wieść normalne życie w tytułowej wsi Leśniczówka. Nie jest to jednak łatwe, gdyż wciąż piętrzą się przed nią kolejne problemy. Trudne chwile przechodzi też związek Magdy i Jacka.

W tym odcinku

Żurawski proponuje Jackowi pracę w swojej firmie. Ma jednak zeznać w prokuraturze, że przyczyną wypadku na budowie było osunięcie się ziemi. Mondrasiuk próbuje nagrać rozmowę, ale jego telefon rozładowuje się. Dzięki talentowi Krawczyka do negocjacji, Kurkowi udaje się sprzedać samochód. Wiesiek cierpi z powodu utraty auta. Na pocieszenie otrzymuje od Gromniaka własne popiersie. Kasia i Magda rozwieszają swoje plakaty, gdy nagle na ulicy pojawia się kompletnie pijany Grzegorz. Ruszczycównie i Ździebłowskiej z trudem udaje się go zaprowadzić do domu Kasi.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...