Klan | odc. 4325

telenowela Polska 2024  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Miłosz odwiedza warsztat, aby nagrać kilka ujęć do swojego programu o pasjonatach. Norbert opowiada mu o tym, że widział Sandrę z innym mężczyzną. Bożenka, słysząc o tym od męża, jest sceptyczna.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy rodziny Lubiczów, a także ich bliskich oraz przyjaciół, którzy codziennie mierzą się z różnymi problemami, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. W przypadku jakichkolwiek trudności, wiedzą, że zawsze mogą liczyć na swoją pomoc.

W tym odcinku

Miłosz odwiedza warsztat samochodowy, aby nagrać kilka ujęć do swojego programu o pasjonatach. Norbert opowiada mu o tym, że widział Sandrę z innym mężczyzną. Bożenka, słysząc o tym od męża, jest sceptyczna. Przypomina, że jeszcze niedawno Norbert szalał z zazdrości i podejrzewał żonę o romans. Paulina wciąż waha się co do wyjazdu na Wyspy Zielonego Przylądka, obawia się o dzieci, które musiałaby długo zostać pod opieką Gabrieli. Zuza nie przejmuje się nadchodzącą maturą, stale wymieniając się wiadomościami z nowym chłopakiem. Ola opowiada siostrze o nieudanym weekendzie u rodziców Rafała, którzy cały czas się kłócili, a oliwy do ognia dolał temat sobowtóra Woźniackiego. Zastanawia się on teraz, czy nie ma przypadkiem przyrodniego brata. Ola wraca po zajęciach do domu i stwierdza, że Tomasz na pewno nie jest spokrewniony z jej mężem. Niespodziewanie do drzwi puka matka Rafała...

Występują

Zobacz także

Ładuję...