Na Wspólnej | sezon 22 odc. 3805

serial obyczajowy Polska 2024  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Lew zaprasza Weronikę na randkę, ale jej syn ma objawy zatrucia. Nalepa orientuje się, że Kacper pił alkohol. Chłopak błaga, żeby nie mówił o tym mamie. Gosia idzie na lekcję ze znienawidzoną klasą.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Basi, Weroniki i Romana oraz ich rodzin. Każdy z nich próbuje uporać się z codziennymi problemami. Wszyscy mogą jednak liczyć na pomoc bliskich. Monika Cieślikowa kontynuuje swój romans z Brunonem Krawczykiem. Małżeństwo Joanny Berg i Bogdana przechodzi kryzys. Żadne z nich nie chce zmieniać swojego miejsca zamieszkania. Łucja Agier musi poradzić sobie z obecnością swojej matki w szpitalu, w którym pracuje. Z kolei Iga Przybysz zajmuje się tajemniczą sprawą zabójstwa, podczas gdy jej życie uczuciowe zaczyna rozkwitać.

W tym odcinku

Lew zaprasza Weronikę na randkę, ale ta nie może przyjść, ponieważ jej syn ma objawy zatrucia. Nalepa przyjeżdża go zbadać i orientuje się, że Kacper pił alkohol. Chłopak błaga lekarza, żeby nie mówił o tym mamie. Wieczorem natomiast Roztocka i Lew spotykają się w klubie z Olgą. Impreza kończy się niepowodzeniem. Weronika nie może znieść byłej partnerki Nalepy. Tymczasem Grzesiek prosi ojca, żeby pozwolił mu nie iść do szkoły. Smolny się zgadza, ale prosi Przemka, żeby odwiedził brata. Ten przychodzi, gdy Grzesiek robi sobie makijaż. Wieczorem chłopak jest w szoku, gdy na osiemnastce Decybela Hela pojawia się ubrana w sukienkę, którą tak bardzo chciał sobie kupić. Jest wściekły na swoją dziewczynę. Gosia idzie na lekcję ze znienawidzoną pierwszą klasą. Okazuje się, że uczniowie w ogóle nie przyszli na zajęcia. Po pracy do Teresy dzwoni Patryk i prosi ją o pomoc. Bednarczuk z mężem szukają chłopaka.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...