Pierwsza miłość | odc. 3801

serial obyczajowy Polska 2024  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Lilka pomaga pobitemu Jankowi. Tłumaczy, kim jest mężczyzna, który go zaatakował. Po powrocie do domu Stańczuk nie mówi Kindze prawdy o swoich obrażeniach. Teresa dostrzega, że zięć nie jest szczery.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Ciąg dalszy perypetii Marysi Radosz (Aneta Zając) i jej kuzynki Kingi (Aleksandra Zienkiewicz), a także bliskich obu kobiet, przyjaciół i współpracowników. Pierwsza z nich stara się ułożyć sobie życie z lekarzem Kacprem (Damian Kulec), zaś druga dochodzi do siebie po przebytym nowotworze.

W tym odcinku

Lilka pomaga pobitemu Jankowi. Tłumaczy mu, kim jest pijany mężczyzna, który go zaatakował. Po powrocie do domu Stańczuk nie mówi Kindze prawdy o swoich obrażeniach. Teresa dostrzega, że zięć nie jest szczery. Piotrek jest przekonany, że Melka przebywa we Wrocławiu, ale się ukrywa. Próbuje znaleźć dziewczynę, ponieważ coraz bardziej obawia się o jej bezpieczeństwo. W końcu udaje mu się ją spotkać. Marysia dostaje intrygujący SMS z nieznanego numeru. Grażyna podejrzewa Michała o zdradę. Gdy decyduje się skorzystać z kamer, które zainstalowała w swoim mieszkaniu, jej obawy wydają się potwierdzać. Kobieta nadal nie wie jednak, z kim potajemnie spotyka się mężczyzna.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...