Miłość i śmierć: The Huntress (1/7)

(Love & Death: The Huntress)

serial kryminalny USA 2023  dla dorosłych
zdjęcie

W skrócie

Małżonkowie Candance i Pat Montgomery przeprowadzają się do miasteczka Wylie w Teksasie. Para zaprzyjaźnia się z Betty i Allanem Gore'ami. Niebawem Candy proponuje nowemu znajomemu romans.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Wychowujący dwoje dzieci młodzi małżonkowie Candance (Elizabeth Olsen) i Pat (Patrick Fugit) Montgomery przeprowadzają się do miasteczka Wylie w Teksasie. Aby zaaklimatyzować się w nowym miejscu, para zaczyna uczestniczyć w nabożeństwach odprawianych w pobliskim kościele, a także brać udział w innych aktywnościach, jak mecze siatkarskie. Dzięki temu Candy i Pat zaprzyjaźniają się z Betty (Lily Rabe) i Allanem (Jesse Plemons) Gore'ami. Szczęśliwe życie obu par przerywa romans, który prowadzi do tragedii. Nawiązujący do prawdziwych wydarzeń serial został zainspirowany książką "Evidence of Love: A True Story of Passion and Death in the Suburbs" oraz serią artykułów publikowanych w "Texas Monthly".

W tym odcinku

Wychowujący dwoje dzieci małżonkowie Candance i Pat Montgomery przeprowadzają się do miasteczka Wylie w Teksasie. Aby zaaklimatyzować się w nowym miejscu, para zaczyna uczęszczać na nabożeństwa do pobliskiego kościoła, a także m.in. brać udział w meczach siatkarskich. Dzięki temu wkrótce zaprzyjaźnia się z Betty i Allanem Gore'ami. Podczas rozgrywki na boisku Candy uzmysławia sobie, że Allan ją pociąga. Zmęczona małżeńską rutyną dochodzi do wniosku, że mogłaby nawiązać z nim romans. Proponuje mężowi Betty potajemne spotkania. Choć ten z początku odmawia, ostatecznie para opracowuje plan schadzek.

Występują

Twórcy

Ładuję...