Matki, żony i kochanki (14/22)

serial obyczajowy Polska 1998  od 12 lat

W skrócie

Waldek nie ma nic wspólnego z pożarem w fabryce Lindnerów. Cezary podejrzewa, że Wiktoria kontaktuje się z Jerzym. Janek chce pomóc Teresie.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Serial o czterech pielęgniarkach: Hance (Elżbieta Zającówna), Wandzie (Małgorzata Potocka), Dorocie (Gabriela Kownacka) i Wiktorii (Anna Romantowska). Każda z nich podejmuje pracę w innym zawodzie. Wszystkie borykają się jednak z podobnymi problemami, wynikającymi z życia zawodowego i uczuciowego. Zaradne kobiety często muszą wyręczać mężczyzn w podejmowaniu różnych decyzji. Ich losy zachęcają do refleksji nad codziennym życiem.

W tym odcinku

Waldemar twierdzi, że nie ma nic wspólnego z pożarem w fabryce Lindnerów. Cezary podejrzewa, że Wiktoria znów kontaktuje się z Jerzym. Janek obiecuje Teresie pomoc. Dowiaduje się o tym Wanda, która wciąż pamięta romans Teresy z jej mężem. Wszystkie przyjaciółki spotykają się na urodzinach Hanki. Cezary służbowo kontaktuje się z Rafalikiem. U Hanki nieoczekiwanie zjawia się Robert, jej były mąż, co staje się przyczyną konfliktu z Filipem. Elżbieta, dziennikarka i reżyserka, zaprasza Jurka i Wiktorię do udziału w programie. Leon postanawia wykorzystać małżeńskie nieporozumienia między Jankiem i Wandą.

Występują

Twórcy

Ładuję...