Matki, żony i kochanki (13/22)

serial obyczajowy Polska 1998  od 12 lat

W skrócie

Po odwiedzeniu Jerzego w więzieniu Wiktoria wraca do Kobuz. Cezary składa u Wierzbickiego wymówienie. Gdy samopoczucie ojca Hanki się polepsza, dziewczyna organizuje wyjście do filharmonii.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Serial o czterech pielęgniarkach: Hance (Elżbieta Zającówna), Wandzie (Małgorzata Potocka), Dorocie (Gabriela Kownacka) i Wiktorii (Anna Romantowska). Każda z nich podejmuje pracę w innym zawodzie. Wszystkie borykają się jednak z podobnymi problemami, wynikającymi z życia zawodowego i uczuciowego. Zaradne kobiety często muszą wyręczać mężczyzn w podejmowaniu różnych decyzji. Ich losy zachęcają do refleksji nad codziennym życiem.

W tym odcinku

Po odwiedzeniu Jerzego w więzieniu Wiktoria wraca do Kobuz. Cezary składa u Wierzbickiego wymówienie z pracy. Gdy samopoczucie ojca Hanki się polepsza, dziewczyna organizuje wyjście do filharmonii. Jerzy chce, by Zarychta pomógł mu opuścić zakład karny. Interwencja ojca Wiktorii odnosi skutek. Z więzienia odwozi Jerzego do domu żona, Maria. Robert, były mąż Hanki, chce pogodzić się z nią i razem zamieszkać. Wanda przebacza Jankowi zdradę.

Występują

Twórcy

Ładuję...