Leśniczówka (878)

telenowela Polska 2024  od 12 lat

W skrócie

Kasia postanawia przyjąć propozycję Izdebskiej. Żaba kupuje profesjonalny aparat fotograficzny i zaczyna dokładniej obserwować rodzinę Karczów. Wieczorem czai się pod domem Janusza.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Katarzyna (Jolanta Fraszyńska) walczy o swoje szczęście u boku Konrada (Sambor Czarnota) i próbuje wieść normalne życie w tytułowej wsi Leśniczówka. Nie jest to jednak łatwe, gdyż wciąż piętrzą się przed nią kolejne problemy. Trudne chwile przechodzi też związek Magdy i Jacka.

W tym odcinku

Kasia odkrywa, że jej domownicy, podobnie jak Julia, są przekonani, że powinna wziąć udział w wyborach na burmistrza. Postanawia przyjąć propozycję Izdebskiej. Janusz jest zszokowany, gdy dowiaduje się, że jego syn zakochał się w jego partnerce. Razem z Danielem ustalają, jak poradzić sobie w tej trudnej sytuacji. Tamara początkowo jest zła na Daniela, ale ostatecznie przyznaje mu rację. Żaba kupuje profesjonalny aparat fotograficzny i zaczyna dokładniej obserwować rodzinę Karczów. Zaczepia Daniela, zagaduje Emilię, a wieczorem czai się pod domem Janusza z aparatem w ręku.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...