Klan | odc. 4324

telenowela Polska 2024  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Iga chce załatwić występ stand-upera na barce. Rafalski obawia się, że cierpi ona na chorobę afektywną dwubiegunową. Zofia i Zbyszek szukają chętnych na wyjazd na Wyspy Zielonego Przylądka.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy rodziny Lubiczów, a także ich bliskich oraz przyjaciół, którzy codziennie mierzą się z różnymi problemami, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. W przypadku jakichkolwiek trudności, wiedzą, że zawsze mogą liczyć na swoją pomoc.

W tym odcinku

Jasiek i Jagoda zastanawiają się, co powiedzieć Idze w sprawie wspólnego wyjazdu do Holandii na wakacje. W międzyczasie ta proponuje kolejny szalony pomysł dotyczący barki - chce załatwić występ stand-upera Jasiek opowiada o sytuacji matce, która obiecuje pomoc. Tymczasem Rafał postanawia odwiedzić rodziców, chcąc dowiedzieć się, czy jest jedynakiem. Agnieszka radzi Oli, by pojechała razem z nim. Zofia i Zbyszek szukają chętnych na wyjazd na Wyspy Zielonego Przylądka. Norbert informuje Miłosza, że Sandra nie zgodziła się na udział w nagraniu, ale mogą towarzyszyć mu dzieci. Bożenka znajduje ładne miejsce w parku przy nowym placu zabaw. Po nagraniu Norbert, idąc z dziećmi parkową alejką, zauważa na ławce swoją żonę z obcym mężczyzną. Rafalski rozmawia z Beatą na temat Igi, która dzwoniła do niego w sprawie występów na barce. Obawia się, że Iga cierpi na chorobę afektywną dwubiegunową.

Występują

Zobacz także

Ładuję...