Uroczysko (5)

serial kryminalny Polska 2023-2024  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

W Uroczysku dochodzi do zatruć wywarem z muchomora sromotnikowego. Policjanci próbują odkryć, czy to przypadek. Sprawdzają, czy komuś zależy, by modna w środowisku artystów amanita muscaria zabijała.

Oglądaj w telewizji

Czw 20.06 0:00
TV 6logo

Opis

Komisarz Agata Wilczewska (Katarzyna Ucherska) po burzliwym rozstaniu z narzeczonym wyjeżdża na drugi koniec Polski, gdzie chce zacząć nowe życie. Trafia do malowniczego Uroczyska, które pozornie wydaje jej się oazą ciszy i spokoju. Sielski zakątek okazuje się wyjątkowo burzliwym miejscem. Urok wypoczynkowej miejscowości przyciąga bowiem przyjezdnych z różnych stron kraju. Nad porządkiem czuwa tu młody zespół funkcjonariuszy z komisarzem Filipem Ziomeckim (Antoni Królikowski) na czele. Policyjny team tworzą posterunkowi Zuza (Julita Koper) i Olek (Jakub Dąbrowski) oraz patolog, doktor Laura (Anna Iberszer). Wilczewska i Ziomecki, choć różnią się jak ogień i woda, z czasem tworzą wyjątkowy duet, który jest niezwykle skuteczny w rozwiązywaniu kryminalnych zagadek.

W tym odcinku

W Uroczysku dochodzi do tajemniczych zatruć wywarem z muchomora sromotnikowego. Policjanci próbują odkryć, czy to przypadek, czy część jakiegoś większego planu. Sprawdzają, czy komuś zależy, żeby modna w środowisku artystów amanita muscaria zabijała.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...