Pierwsza miłość | odc. 3800

serial obyczajowy Polska 2024  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Olka próbuje przekonać Julitę do aplikacji randkowych. Dziewczyna zakłada w końcu konto w jednej z nich, co nie uchodzi uwadze Borysa. Wojnar postanawia wykorzystać okazję, by się do niej zbliżyć.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Ciąg dalszy perypetii Marysi Radosz (Aneta Zając) i jej kuzynki Kingi (Aleksandra Zienkiewicz), a także bliskich obu kobiet, przyjaciół i współpracowników. Pierwsza z nich stara się ułożyć sobie życie z lekarzem Kacprem (Damian Kulec), zaś druga dochodzi do siebie po przebytym nowotworze.

W tym odcinku

Olka próbuje przekonać Julitę do aplikacji randkowych. Dziewczyna zakłada w końcu konto w jednej z nich, co nie uchodzi uwadze Borysa. Wojnar postanawia wykorzystać okazję, by się do niej zbliżyć. Janek i jego współpracownicy spotykają się na imprezie. Lilka bardzo się stara miło spędzić ze Stańczukiem czas. Ten wieczór jeszcze bardziej zbliża ich do siebie. Artur korzysta z urlopu. Mieszkańcy Wadlewa nie kryją swojej wielkiej sympatii do niego i nie wyobrażają sobie powrotu mężczyzny do Wrocławia. Inne zdanie na ten temat ma jednak Karol, który postanawia za wszelką cenę sprowadzić swojego pracownika z powrotem do firmy.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...